Zdravotnická angličtina - kurz

pondělí 17. července 2017, 12:52

Ústav pro studium odborných předmětů a praktických dovedností
Fakulta zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci

Pořádá kurz

„Zdravotnická angličtina“

Kurz  je určen pro studenty, mentory či pro odborný zdravotnický personál.

Co kurz nabízí:

• Lekce se budou zaměřovat na komunikaci s anglicky hovořícími pacienty, klienty či zahraničními studenty LF a FZV (orientace v nemocnici/oddělení, anamnéza, vysvětlení postupů)
  • Kurz je určen pro mírně pokročilé (B1, B2)
  • Součástí kurzu bude i procvičování základů gramatiky
  • Předpokládaný začátek konání kurzu:   bude upřesněn
  • Počet lekcí a čas výuky: 14 lekcí, pravidelně každé úterý 16:00-17:30 (den konání lekcí je možné po zahájení kurzu dle domluvy s lektorkou a kurzisty přizpůsobit)
  • Lekce se koná v prostorách Centra praktických dovedností (suterén Dětské kliniky Fakultní nemocnice Olomouc), I. P. Pavlova 6, Olomouc
  • Přihlášku na kurz je nutné poslat do 30. 9. 2017 na e-mail: pavlina.krystynova@upol.cz
  • Cena kurzu: 1960,- Kč
  • Neplatit před zahájením kurzu! Informace o zaplacení kurzu budou podány na první lekci. Kurzovné bude zasíláno na bankovní účet: 19-1096330227/0100, variabilní symbol 991000101. Při zadání platby uveďte „Informace pro příjemce“:  jméno, Zdravotnická angličtina.

Informace ke kurzu Zdravotnická angličtina

Přihláška ke kurzu Zdravotnická angličtina