Výběrové řízení na místa studentských pedagogických sil pro zimní semestr akademického roku 2023/2024

Středa 31. květen 2023, 12:41

Fakulta zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci

vypisuje v souladu se Směrnicí děkana FZV UP ke studentské pedagogické činnosti výběrové řízení na místa studentských pedagogických sil pro letní semestr ak. roku 2022/2023 na níže uvedených pracovištích:

• Ústav ošetřovatelství: 4 místa
  • Ústav porodní asistence: 2 místa
  • Ústav klinické rehabilitace: 2 místa
  • Ústav zdravotnického managementu a ochrany a podpory zdraví: 2 místa
  • Ústav radiologických metod: 4 místa
  • Ústav zdravotnického záchranářství a intenzivní péče: 2 místa
  • Ústav společenských a humanitních věd: 2 místa
  • Centrum vědy a výzkumu: 2 místa

Studenti prezenčních forem studia, kteří mají zájem pracovat jako studentská pedagogická síla, podávají přihlášku na předepsaném formuláři přímo na příslušném ústavu do 30. června 2023.

Formulář naleznete zde:

Pracovní náplní studentské pedagogické síly je spolupráce při zajištění výuky, vědecké, výzkumné a tvůrčí činnosti ústavu (další informace viz Směrnice děkana FZV UP ke studentské pedagogické činnosti FZV-SD-1/2013). Za vykonávanou činnost je vypláceno jednorázové stipendium ve výši max. 5.000,- Kč za semestr.