Telemonitorace chronických onemocnění: 1. ročník studentské vědecké konference 2021

Úterý 27. duben 2021, 15:12

dovolujeme si Vás srdečně pozvat na 1. ročník Studentské vědecké konference pořádané pod záštitou Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT.

Tématem konference je Telemonitorace chronických onemocnění. Studenti zde budou moci prezentovat výsledky bakalářských, diplomových, disertačních prací, případně i rozsáhlejších semestrálních prací. Zároveň se můžete těšit též na přednášky odborníků z dané oblasti. Cílem této konference je společné setkání studentů, mladých vědců i zkušených odborníků, kteří si budou moci předávat vzájemně své zkušenosti.

Tematické oblasti konference:

· telemonitorace v diabetologii

· telemonitorace při kardiovaskulárních onemocněních

· telemonitorace ve fyzioterapii a rehabilitačním lékařství

· telemonitorace v jiném odvětví medicíny

Všechny přijaté abstrakty budou publikovány v elektronickém sborníku s ISBN.

Součástí konference bude také soutěž o nejlepší příspěvek. Tři nejlepší příspěvky budou oceněny odměnou od sponzorujících partnerů.

Termín konání: 19. 5. 2021

Termín pro přijímaní abstraktů: prodlouženo do 9. 5. 2021

Místo: Konference proběhne vzhledem k současné epidemiologické situaci ONLINE.

Registrační formulář pro aktivní i pasivní účast a další informace naleznete na webových stránkách konference: https://konference2021.telemonitorace.cz/

Prosíme Vás o sdílení této pozvánky mezi své studenty a kolegy (můžete použít i přiloženou pozvánku).

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit.

TCO_2021_letak_SVK.pdf

Za celý organizační tým,