Představujeme kandidáty do akademického senátu za FZV UP

Foto: David Kresta
Pátek 28. duben 2023, 12:26

Už příští středu 3. května startují volby do Akademického senátu UP. Znáte kandidáty za Fakultu zdravotnických věd? Seznamte se! Za akademické pracovníky kandidují Petra Gaul Aláčová, Marinella Danosová, Irena Jedličková, Lukáš Merz, Daniela Navrátilová a Šárka Šaňáková, za studenty Jindřich Brož, Hana Mrnuštíková a Barbora Uhmanová. Podpořte je ve volbách!

Představujeme vám jednotlivé kandidáty z řad akademických pracovníků a studentů Fakulty zdravotnických věd pro volby do Akademického senátu Univerzity Palackého v Olomouci na funkční období od září 2023 do května 2026. Samotné volby nás čekají pouze v online podobě v termínu od 3. května od 12:00 do 11. května do 12:00, kdy každý člen akademické obce FZV (= všichni studenti a akademičtí pracovníci FZV) může hlasovat maximálně pro 2 kandidáty z řad akademických pracovníků a pro 1 kandidáta z řad studentů. Podrobnější informace ZDE.

Zajímavost: V roce 2020 kandidovalo do AS UP 5 akademických pracovníků a 9 studentů z akademické obce FZV.

Volební teze kandidátů do AS UP:

Kandidáti z řad akademických pracovníků (v abecedním pořadí)

jméno pracoviště
Danosová Marinella, Mgr. DiS. Ústav zdravotnického záchranářství a intenzivní péče
Gaul Aláčová Petra, Mgr. Ph.D. Ústav klinické rehabilitace
Jedličková Irena, Ing. Ústav zdravotnického managementu a ochrany veřejného zdraví
Merz Lukáš, Mgr. Ph.D. Ústav společenských a humanitních věd
Navrátilová Daniela, Mgr. Ph.D. Ústav zdravotnického managementu a ochrany veřejného zdraví
Šaňáková Šárka, Mgr. Ph.D. Ústav ošetřovatelství

Kandidáti z řad studentů (v abecedním pořadí)

jméno studijní program, ročník studia
Brož Jindřich Radiologická asistence, 2. ročník