III. Kineziologická konference s mezinárodní účastí

Čtvrtek 22. září 2022, 9:15

Ústav klinické rehabilitace, Fakulta zdravotnických věd Univerzita Palackého v Olomouci

Oddělení rehabilitace, Fakultní nemocnice Olomouc

pořádají:

Kdy: 22. 9. 2022 v čase od 8:30 do 16:30 hod.

Kde: budova Y, Fakultní nemocnice Olomouc

Pozvání do role řečníků přijali mezinárodně uznávaní odborníci v oboru kineziologie, klinické rehabilitace a biomechaniky.

Ke stažení:

Pozvánka na konferenci

Program konference

Mapa na konferenci

Sborník abstraktů

Registraci na konferenci lze provést zde:

Registrace na konferenci

Všichni jste srdečně zváni.

Za organizační výbor se na setkání s Vámi těší:

doc. MUDr. Petr Konečný, Ph.D., MBA -  přednosta Ústavu klinické rehabilitace FZV UP v Olomouci

PhDr. Barbora Kolářová, Ph.D. a kolektiv Ústavu klinické rehabilitace FZV UP v Olomouci