Výstava „ 20 LET ERASMU“ na Univerzitě Palackého & dny mobilit na Fakultě zdravotnických věd

Středa 16. říjen 2019, 13:45

21.10 – 25. 10. 2019

21.10.14:30-16:00Zaměřeno na Ústav fyzioterapie

Místnost č. 2.550

Možnosti pracovních stáží v EU, mimo EU a mobilit v rámci programu Erasmus+. Studenti prezentují své pobyty v rámci programu Erasmus+. Poví vám, jak strávili mobilitu v rámci Erasmus+ na Satakunnan Ammttikorkeakoulu ve Finsku a University de Coruna ve Španělsku.

22.10.08:00-09:00Zaměřeno na Ústav Radiologických metod

Místnost č. 2.550

Možnosti pracovních stáží v EU, mimo EU a mobilit v rámci programu Erasmus+.

22.10.10:15-11:15Zaměřeno na Ústav Ošetřovatelství

Místnost č. 2.550

Možnosti pracovních stáží v EU, mimo EU a mobilit v rámci programu Erasmus+. Studenti prezentují své pobyty v rámci programu Erasmus+. Podělí se s vámi o zkušenosti svých mobilit v rámci programu Erasmus+ na univerzitě v Salzburgu, v Řecku, Španělsku v Barceloně a na studijní stáži mimo Erasmus+ v zařízení Revitalize ve Velké Británii.

22.10.11:30-12:30Zaměřeno na Ústav Porodní asistence

Místnost č. 2.550

Možnosti pracovních stáží v EU, mimo EU a mobilit v rámci programu Erasmus+. Studenti prezentují své pobyty v rámci programu Erasmus+. Prezentují své pobyty v rámci Erasmus+ v Tallinnu a Belgii.

23.10.10:00-11:00Zaměřeno na projekty v rámci Erasmus+

Místnost č.2.054 DFZV

Klíčová akce 2 - Strategická partnerství ve vysokoškolském vzdělávání

Přednášející: Mgr. Lukáš Merz prezentuje svůj projekt HELP II v rámci programu Erasmus spolupráce KA 203

23.10.11:00-12:00Zaměřeno na projekty v rámci programu Erasmus+

Místnost č.2.054 DFZV

Mezinárodní kreditová mobilita KA 107. Od roku 2015 jsou v rámci programu Erasmus+ nově podporovány výměny studentů a zaměstnanců vysokých škol se zeměmi mimo Evropu, přednostně pak mobility směrem do programových zemí (tzn. směrem do Evropy). Finanční podpora složená z několika dílčích rozpočtů (IPA, ENI, DCI, PI, EDF) může být přidělena na mobility studentů a zaměstnanců.

Přednášející: Irena Jedličková FZV

Leták FZV k výstavě "20 let Erasmus+"