Rozšiřte si obzory s webináři aliance Aurora

Středa 20. říjen 2021, 10:29

Díky zapojení Univerzity Palackého do aliance evropských univerzit Aurora vám přinášíme další možnosti, jak rozvíjet své schopnosti, naučit se efektivně řídit svůj čas nebo poznat prostředí ostatních univerzit. Další příležitosti najdete na stránkách aurora.upol.cz.

Rozšiřte si obzory při magisterském studiu

Problémy, jako je udržitelnost, digitalizace, globalizace a nerovnost, jsou natolik komplexní, že je nelze efektivně řešit z jednoho úhlu pohledu. Modul Interdisciplinární kurz komunitní práce (ICSL) proto vítá studenty magisterského studia jakéhokoli oboru, aby se zapojili do inter- a transdisciplinárního spoluvytváření znalostí a vyzkoušeli si reálný výzkum. Modul může navazovat na jakýkoli magisterský program. Více informací o kurzu a možnosti přihlášení naleznete zde.

Trénink self-managementu

Neapolská univerzita Fridricha II. pořádá skupinový trénink self-managementu, jehož cílem je pracovat na průřezových strategických dovednostech: strategiích pro efektivní řízení času, strategiích pro motivaci v rámci vlastního vzdělávání a profesního projektu; strategiích pro dosahování cílů a strategiích pro řešení problémů. Skupina studentů bude sdílet své akademické zkušenosti a především se bude učit reálnou praxí. Chcete-li se zúčastnit, prohlédněte si leták, kde najdete další informace.

 

Seznamte se s univerzitami Aurory – série webinářů pro studenty a zaměstnance

Jste na studijním výjezdu do zahraničí? Máte zájem o krátkodobé zahraniční studium? Toužíte zažít život a výuku v jiné části Evropy? Nebo pomáháte těm, kteří se o to pokoušejí? Zúčastněte se libovolného počtu z těchto jedenácti webinářů! Všechny budou živě přenášeny a nahrávány.

The Borderless Learning: Recognition and Mobility Group (WP3.3.1) pořádá od 2. do 5. listopadu týdenní sérii webinářů, jejichž cílem je odpovědět na jakékoliv otázky týkající se studia pro cizince na dané univerzitě – od těch jednoduchých po ty nejkomplikovanější. Každá z univerzit, zapojených do aliance Aurora, bude mít k dispozici 60 minut, přičemž všechny přednášky budou mít podobnou strukturu a formát. Termíny webinářů, seznam zapojených univerzit i odkazy na připojení najdete zde.

Zpět