Navrhněte kandidáta na přednášku k poctě J. L. Fischera

Pátek 22. duben 2022, 13:45

Univerzita Palackého v Olomouci pravidelně organizuje přednášku k poctě prof. PhDr. Josefa Ludvíka Fischera, která bývá proslovena zpravidla v průběhu listopadu. Návrh na kandidáta/kandidátku proslovení přednášky může podat každý člen akademické obce, součástí návrhu musí být jeho krátké odůvodnění. Mělo by jít o významnou českou či zahraniční osobnost z kterékoli vědní oblasti. Přednesení přednášky je spojeno s finanční odměnou. Dovolujeme si Vás, členy akademické obce Univerzity Palackého v Olomouci, požádat o navržení kandidátů/kandidátek zasláním na e-mail prorektorkaVaV@upol.cz, a to nejpozději do 15. 5. 2022. O výběru následně rozhoduje na návrh příslušné univerzitní komise rektor UP.