Informace k místu konání a parkování pro účastníky přípravného kurzu v sobotu 20. dubna

Foto: Vojtěch Duda
Pátek 19. duben 2024, 10:20

V sobotu 20. dubna se na Fakultě zdravotnických věd uskuteční Přípravný kurz k přijímacímu řízení na bakalářské studijní programy. Pro jeho účastníky přinášíme informace k místu konání a možnosti bezplatného parkování na parkovišti Lékařské fakulty UP.

Termín konání: sobota 20. dubna 2024, 9:00 - 13:00 hod.

Místo konání: Fakulta zdravotnických věd, Hněvotínská 3, Olomouc (budova Teoretických ústavů v areálu Fakultní nemocnice Olomouc), Velká a Malá posluchárna.
Foto budovy naleznete ZDE, pro snazší orientaci je nad vstupem do budovy umístěný banner s logem fakulty a nápisem Kurzy/Přijímací zkoušky.

Prezence účastníků kurzu: od 8:30 ve vestibulu fakulty

Parkování: Pro účastníky kurzu je v sobotu 20. dubna od 7:45 hodin zajištěno bezplatné parkování na parkovišti Lékařské fakulty UP, příjezd k parkovišti z ulice Hněvotínská, foto ZDE. Pro snazší orientaci je nad vjezdem na parkoviště umístěný banner s logem fakulty a nápisem Kurzy/Přijímací zkoušky.

Hromadná doprava: Doporučujeme využít tramvajovou linku číslo 1 a 4, zastávka Výstaviště Flora. Odtud pěšky po ulici Štítného ke křižovatce s ulicí Foerstrova a dále na ulici Hněvotínská, kde je označen hlavní vjezd do areálu Fakultní nemocnice Olomouc a najdete tu tabuli s orientačním plánem. Budova Teoretických ústavů se nachází naproti budovy F - oddělení alergologie Fakultní nemocnice Olomouc.