12. pražské mezioborové onkologické kolokvium PragueONCO Virtual

Úterý 22. prosinec 2020, 10:31

Vážení studenti,

 

chystáme 12. pražské mezioborové onkologické kolokvium PragueONCO Virtual, které vzhledem k aktuální situaci v souvislosti s pandemií covidu-19 proběhne ve virtuální formě včetně živého vysílání na portále WorldMedNet.cz.

 


Rádi bychom studentům zaměřeným na zdravotnictví umožnili online účast na kongresu, který se věnuje onkologické problematice a na němž přednáší řada významných lékařů z České republiky i ze zahraničí, a nabízíme jim proto vstupné za zvýhodněnou cenu. Přímo pro zdravotní sestry bude připraveno vysílání ze Sesterské sekce, která proběhne ve čtvrtek 21. ledna 2021.

 

Chtěla bych Vás touto cestou poprosit, zda by bylo možné rozšířit povědomí o této události mezi studenty, aby i oni měli příležitost se akce zúčastnit online.

 

Zasílám odkaz na anonci na 12. PragueONCO Virtual a text, které můžete použít při vkládání na webové stránky, do kalendářů, při rozesílání studentům apod.

 

Současně mi dovolte Vaším prostřednictvím pozvat pacienty onkologických oddělení ke zhlédnutí semináře, který bude věnován tématům, která by mohla být pro pacienty velmi zajímavá. Pokud je to z Vaší strany možné zajistit, budu ráda, když pacientům na Vašem oddělení dáte možnost živé vysílání sledovat.

 

Zároveň bych Vás ráda pozvala na reprezentační ples zdravotních sester Sestry na sál!, který se uskuteční 19. března 2021 v pražském paláci Žofín.

 

Věřím, že studenty tato nabídka zaujme!

 

S pozdravem

Ing. Tereza Vejvodová

MANAGEMENT ASSISTANT

M: +420 773 251 211

E:   t.vejvodova@wemakemedia.cz

W: www.wemakemedia.cz      

 

 

Zpět