Pozvánka na Den otevřených dveří v sobotu 27. ledna

Foto: David Kresta
Čtvrtek 11. leden 2024, 14:00 – Text: David Kresta

Máme dobrou zprávu pro ty, kteří nestihli prosincový Den otevřených dveří na Univerzitě Palackého v Olomouci. Všech osm fakult včetně Fakulty zdravotnických věd otevře své prostory i v novém roce 2024, a to v sobotu 27. ledna. Nabídneme informace o přijímacích zkouškách a studiu, prohlídky učeben i ukázky praktické výuky.

Program ve vestibulu Teoretických ústavů odstartuje v 9 hodin, jednotlivé ústavy Fakulty zdravotnických věd tu budou mít své infopointy, najdete zde rovněž stánek studijního oddělení. V 10 a ve 12 hodin začne blok s názvem Seznamte se s FZV, v němž zástupci vedení fakulty a studijního oddělení představí nabídku studia i pokyny k přijímacímu řízení. Během Dne otevřených dveří mohou zájemci navštívit také učebny Ústavu zdravotnického záchranářství a intenzivní péče, Ústavu porodní asistence, Ústavu ošetřovatelství a Ústavu klinické rehabilitace a vyzkoušet si vybrané modely a pomůcky.

Den otevřených dveří se koná v sobotu 27. ledna 2024 od 9 do 14 hodin v budově Teoretických ústavů, areál Fakultní nemocnice Olomouc (vstup hlavním schodištěm od oddělení alergologie). Podrobné informace o programu na FZV UP najdete ZDE. Nenechte si rovněž ujít doprovodný program.