Výhodněji do lázní, lanového centra nebo na prázdninový kurz angličtiny

Ilustrační foto: pixabay.com
Úterý 17. květen 2022, 14:17

Náš dlouholetý partner Horské lázně Karlova Studánka nabízí nově slevu ve výši 15 % z pultových cen za ubytování, slevu ve výši 10 % na služby wellness a zvýhodněný rodinný pobytový balíček v horském hotelu Lorkova vila v Čeladné.

Jarní zvýhodněné balíčky pro zaměstnance nabízejí naši partneři v poskytování bankových služeb. Podívejte se na Motivační program ČSOB nebo nahlédněte do informačního letáku od Raiffeisenbank.

Rozšířili jsme i nabídku lokálních partnerů o Lanové centrum Proud, které nabízí slevu 20 % na vybrané programy.

tomto článku jsme potěšili všechny příznivce ekologické městské dopravy a informovali jsme vás o zvýhodněných cenách jízdného při půjčení sdílených kol (nejen) v Olomouci od společnosti NextBike.

Ceny pohonných hmot donutily i našeho dlouholetého partnera Atlant taxi zvýšit ceny přepravních služeb. Navzdory tomu jsme pro zaměstnance a absolventy UP vyjednali výraznou 23% slevu z běžné sazby jízdného i z nástupní sazby, uvedené v aktuálním ceníku.

S blížícím se létem chystají také naše univerzitní jednotky speciální akce nejen pro zaměstnance, ale především pro jejich děti všech věkových kategorií. Jazyková škola UPlift připravila letní intenzivní kurz pro teenagery zaměřený na přípravu na mezinárodní jazykovou Cambridge zkoušku FCE, který rovněž velmi dobře poslouží jako opakování před maturitou či pro obecné zvýšení jazykových kompetencí na úrovni B1–B2. Více informací ke kurzu zde. Pro zaměstnance jsou tyto kurzy nabízené s 10% slevou.

Akademik sport centrum již tradičně nabízí pro děti od 3 do 16 let příměstské tábory. Jejich kompletní seznam najdete na stránkách Léto dětí 2022.

Dostatečné vědecké vyžití pro vaše děti nabízí během prázdnin Pevnost poznaní a organizuje rovněž příměstské tábory. Neváhejte, místa se rychle plní. Přehled posledních volných míst zde.

Všechny výhody poskytované univerzitními zařízeními a dalšími externími partnery naleznete na webových stránkách univerzity v sekci Zaměstnanci – Slevy a výhody.

Bližší informace k nabízeným benefitům vám rád zodpoví tým Oddělení řízení lidských zdrojů RUP na adrese benefity@upol.cz a na telefonním čísle +420 585 631 162.