LAST CALL: Jste zaměstnankyně či zaměstnanec pečující o děti do 10 let? Férová univerzita hledá právě vás

Úterý 26. říjen 2021, 15:34

Hledáme zaměstnankyně a zaměstnance, kteří se chtějí podělit o své zkušenosti se slaďováním profesní kariéry a péče o malé děti. Máme pro vás jedinečnou příležitost sdílet své názory v rámci skupinového rozhovoru, který povedou profesionálové z partnerské organizace Gender Studies, o.p.s.

Pokud patříte do skupiny:

• zaměstnankyně a zaměstnanci pečující o děti do 10 let,
  • zaměstnankyně a zaměstnanci do 2 let od návratu z rodičovské dovolené (příp. MD),

a dne 3. 11. v čase 8:30–10:30 máte čas se zúčastnit skupinového rozhovoru, napište na e-mail marketa.supplerova@upol.cz.

Více ke kampani Férová univerzita.