Poděkování rektora UP Jaroslava Millera

Foto: Svatopluk Klesnil
Středa 24. červen 2020, 15:36

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milé studentky, milí studenti,

letošní akademický rok byl v mnoha ohledech bezprecedentní a nepochybně náročnější než roky předešlé. Prakticky celý letní semestr byl život na univerzitě paralyzován v důsledku pandemie covid-19 a hlavní hodnotou se stala flexibilita a kreativita jednotlivců i jednotlivých částí univerzity.

Jsem rád, že jsme nelehkým obdobím prošli úspěšně, byť musíme dohánět výuku, státní zkoušky i promoce a ekonomické škody nebudou nezanedbatelné. Jsem pyšný, že jsme se dokázali přizpůsobit a leccos nového se i naučili. Přesto byly minulé měsíce únavné a náročné.

Chci vám poděkovat za vaše nasazení, spolupráci a toleranci a přeji vám krásné prázdniny, hodně skvělých zážitků a především odpočinek.

Jaroslav Miller