Ceny rektora UP: přihlaste práci či sportovní úspěch

Ilustrační foto: Vojtěch Duda
Středa 26. říjen 2022, 7:00

Ceny rektora Univerzity Palackého v Olomouci oceňují nejlepší vědecké či umělecké práce a sportovní výkony studentek a studentů. Ti nejlepší získají finanční odměnu. Přihlášky a další vyžadované dokumenty je možné doručit do 16. listopadu 2022 dle podmínek zveřejněných níže. Vyhlášení výsledků by se mělo uskutečnit v únoru 2023.

Soutěž o Cenu rektora UP za nejlepší vědeckou nebo uměleckou práci studujících bakalářských, navazujících magisterských a magisterských studijních programů v roce 2022

Cena rektora pro nejlepší sportovce z řad studujících UP pro rok 2022

Poučení o zpracování osobních údajů v rámci soutěže

* Formulář/návrhový list prosím vyplňte ideálně v bezplatné verzi programu Adobe Acrobat Reader a nikoliv v prohlížeči.