Přípravný kurz k přijímacímu řízení na bakalářské studijní programy

Foto: Vojtěch Duda
Pátek 27. leden 2023, 10:15

Přípravný kurz je určený pro všechny zájemce, kteří chtějí uspět u přijímacích zkoušek na Fakultě zdravotnických věd UP.

Termín konání: sobota 22. dubna 2023, 9:00 - 13:00 hod.

Místo konání: Fakulta zdravotnických věd, Hněvotínská 3, Olomouc (areál Fakultní nemocnice Olomouc), Velká posluchárna.

Cena kurzu: 1200 korun.

Příjem přihlášek: do 14. dubna 2023

Přihlásit se můžete ZDE.

Platbu je třeba provést nejpozději do 19. dubna 2023. Platební údaje budou vygenerovány přihlášeným uchazečům prostřednictvím Portálu CŽV.

Program kurzu:

1. Prezentace bakalářských studijních programů a uplatnění absolventů v praxi. Informace o dalším studiu v navazujících magisterských programech.

2. Objasnění podmínek přijímacího řízení.

3. Prezentace zaměření a příklady otázek z oblasti somatologie (biologie člověka) a základů přírodních věd (chemie, fyzika).

4. Prezentace zaměření a příklady otázek z oblasti společenských věd, včetně prověření obecných studijních předpokladů.

5. Test „nanečisto“ – účastníci kurzu si vyzkouší průběh a způsob vyplnění přijímacího testu tak, jak bude realizován v době přijímacích zkoušek v červnu 2023. V modelovém testu bude omezený počet otázek z oblasti somatologie a společenských věd.

6. Vyhodnocení testu „nanečisto“,