Staňte se profesionály v kultuře a kreativních oborech!

Čtvrtek 25. listopad 2021, 8:03

Možná to nebude přes noc, ale první krůček můžete udělat už ve středu 1. prosince od 17 hodin ve Studentském klubu. Specializovaný blok prezentací nabídne definici moderního pojmu „kulturní a kreativní odvětví“ a především poradí, jak ve sféře KKO hledat praxi či začít s podnikáním. Dozvíte se, jaké existují typy subjektů (neziskový i komerční sektor, OSVČ) a jaká pravidla lze očekávat při vstupu do zaměstnání, při samostatné podnikatelské činnosti (freelance) či během zakládání firmy. Přednášející Petr Bilík a Ondřej Kročil vám také poskytnou praktický návod na úspěšné začlenění do praxe již během studia nebo po absolutoriu.

Přednáškový blok je vhodný především pro studenty/absolventy oborů vážících se k informačním technologiím, umění, kultuře, médiím, lingvistice, managementu, marketingu, trávení volného času, pedagogice a vzdělávání. Více najdete na webu Kariérního centra UP a na facebookové události.